Ryanair bude lietať z Bratislavy do Bologne a Solúna

Írska letecká spoločnosť Ryanair spustí tento rok z bratislavského Letiska M. R. Štefánika nové letecké spojenia do talianskej Bologne a gréckeho Solúna. Tieto dve nové spojenia však nepribudnú už v lete, ale až na prelome októbra a novembra 2017. Obe linky budú lietať s frekvenciou 2 x týždenne.

Zimný letový poriadok, ktorého súčasťou budú aj spomínané dve linky bude platný od konca októbra až do konca marca. Ryanair okrem Solúna lieta aj do ďalších dvoch gréckych letovísk: Atény a ostrov Korfu. Do Atén lieta Ryanair z Bratislavy dvakrát týždenne a na Korfu každý piatok počas letnej dovolenkovej sezóny.

Do rôznych kútov Talianska je z Bratislavy vďaka spoločnosti Ryanair viacero spojení a Bologna bude už 5. letovisko, kam si z Bratislavy môžete zaletieť. Celoročne lieta Ryanair do Milána a Ríma a počas letnej sezóny aj do mesta Alghero na Sardínii a Trapani na ostrove Sicília.

V zimnej sezóne 2017/2018 bude z bratislavského letiska lietať 57 letov týždenne do 17 destinácií, čo je o 6 letov týždenne viac ako tomu je v sezóne 2016/2017.

Letenky do pridaných destinácií sa budú dať zakúpiť už koncom februára.

S potešením predstavujeme v Bratislave zimný letový poriadok 2017, ktorý prináša 2 nové linky z Bratislavy do Bologne a Solúna, čo prinesie viac ako 1 milión cestujúcich ročne. Letenky na nové linky si bude možné zakúpiť už v priebehu februára na webovej stránke Ryanair.com. Pri príležitosti spustenia zimného letového poriadku 2017 pre Bratislavu uvádzame do predaja letenky v rámci celej európskej siete už za ceny od 9,99 €, ktoré sú k dispozícii pre rezervácie do štvrtkovej polnoci (16. februára) na www.ryanair.com “ informoval marketingový riaditeľ Ryanairu Kenny Jacobs.