Pobyt na tropickom ostrove je tajným snom mnohých cestovateľov. Tí bohatší si to môžu dopriať napríklad na ostrove Motu Tane. Motu Tane je najluxusnejší súkromný ostrov súostrovia Bora Bora. Pobyt na ňom je možné si rezervovať, pričom cena za noc sa pohybuje okolo 35 tisíc USD, prípadne si môžete kúpiť celý ostrov. Motu Tane znamená ‚Ostrov univerzálnej lásky‘ a je na ňom vyše hektára tropických záhrad, stovky paliem a po celom obvode je obklopený bielou piesočnatou plážou. Krištáľovo čisté more je plné koralov a morského života hneď pri brehu.

Luxusné ubytovanie Motu Tane pozostáva z hlavnej budovy s dvoma obrovskými spálňami a obývacími priestormi. Na ostrove sa nachádza aj penzión a deväť samostatných bungalovov v africkom štýle, ktoré zaisťujú všetkým hosťom súkromie.

Hlavnými aktivitami Motu Tane sú vodné športy v lagúne Bora Bora, vodné lyžovanie, plachtenie, rybolov, potápanie či nákupy v neďalekých dedinách Motu alebo Bora Bora. Pri ostrove kotví 36 metrový motorový čln, ktorým sa dá preskúmať okolie ostrova a presúvať medzi jednotlivými ostrovmi. Je možné aj pozorovanie delfínov a veľrýb. Hostia si môžu vybrať, či budú obedovať v jedálni hlavnej budovy, romantickú večeru na pláži alebo na trávnikoch v tieni kokosovej palmy medzi hlavnou budovou a plážou. Ostrov má najmodernejšiu posilňovňu a vo večerných hodinách je možné zorganizovať polynézsku show pre tých, ktorí túžia po miestnej kultúre.

Na Youtube sme našli zaujímavé video z prechádzky po súkromnom tropickom ostrove Motu Tane v Bora Bora vo Francúzskej Polynézii. Pozrite si toto autentické video, ktoré vás na chvíľu prenesie do exotiky, ktorá je pre bežného smrteľníka nedosiahnuteľná.

Pridaj komentár