Steny vymaľované bielou alebo šedou farbou sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené a hodia sa takmer do akéhokoľvek interiéru. Postupom času však chýba prvok, ktorý by nášmu interiéru poskytol charakter.

Práve v takých okamihoch môžeme použiť také dekoratívne prvky, ako sú napríklad: fototapety, plagáty, samolepky na stenu, obrazy na plátne, obrazy na skle či sklenené hodiny.

Nástenné dekorácie sú jedným zo spôsobov, ako zvýrazniť svoj byt medzi všetkými všednými a neoriginálnymi dizajnami interiérov. 

stenné hodiny v modernom usporiadaní 

V dnešnej dobe už hodiny nespĺňajú len informačnú úlohu. Stále častejšie ich používame ako jedinečný dekoratívny prvok, ktorým vyplňujeme voľný priestor na stene. Hodiny z dreva, ocele alebo napríklad zo skla? Výber nástenných hodín je naozaj veľmi rozmanitý. Môžete si vybrať formu a tvar a tiež obľúbený motív hodín. Ak vám ponúkané produkty nevyhovujú, môžete si navrhnúť hodiny podľa vášho uváženia, takže budú originálne a zároveň budú mať pre vás a vašich blízkych zvláštny význam.

Domáca umelecká galéria vo vašej obývačke

Plagáty sú skvelou alternatívou k fotografiám alebo obrazom v rámoch. S týmito plagátmi vytvoríte krásnu nástennú galériu, vedľa ktorej bezpochyby nebude možné prejsť ľahostajne. Pokiaľ chcete priestor vizuálne zväčšiť, môžete tiež použiť 3D obrazy. 

Inšpiratívne obrazy na plátne 

Obrazy na plátne dodajú vášmu bytu jedinečný nádych. Bez ohľadu na to, či chcete vo svojom byte vyjadriť krásu prírody, alebo radšej dávate prednosť reprodukciám slávnych umelcov. Obrovský výber inšpiratívnych obrazov na plátne môžete použiť ako v jedálni, obývacej izbe, tak aj v spálni alebo inej izbe. 

Interiérový dizajn, čiže umenie improvizácie

Zmeny vo vašom dome nemusia znamenať renováciu a veľké výdavky. Postačí trocha predstavivosti a odvahy a môžete dramaticky zmeniť vzhľad svojho tichého prístavu…

Nástenné dekorácie, okrem iného: obrazy, plagáty, hodiny alebo nástenné panely sú lacné, avšak pôsobivé ozdoby, ktoré celkom zmenia interiér a vdýchnu mu charakter.  Chcete, aby vaša kúpeľňa vyzerala ako v kúpeľnom rezorte a spálňa bola oázou pokoja a relaxácie? Vyberte si a objednajte obraz s vhodným motívom. Sklenené obrazy budú ideálnou dekoráciou do kuchyne, pretože sa ľahko udržiavajú v čistote.

Dúfame, že sme vám poskytli veľa inšpirácie a podnietili vašu kreativitu. Vytvorte magický interiér s vysoko kvalitnými produktmi a okúzlite svojich blízkych krásnou a útulnou výzdobou!

Zdroj obrázka:  Slava Dumchev / Shutterstock.com

Pridaj komentár