Najobľúbenejší hotel na Zemi je podľa hodnotení portálu Tripadvisor hotel Gili Lankanfushi na maldivskom súkromnom ostrove Lankanfushi, 20 minút jazdy motorovým člnom z letiska Malé. Ostrov dostal z 909 hodnotení až 852 Excellent, teda najlepších hodnotení a tiež komentáre sú veľmi pozitívne. Hotel sa nachádza celý nad hladinou Indického oceánu a postavený je na drevených pilieroch. Tento nádherný 5 hviezdičkový hotel pozostáva zo 45 samostatných viliek s priamym vstupom do oceánu, pričom niektoré sú prístupné len loďkou.

Každá z viliek hotela má veľkú kúpeľnu, privátnu terasu so slnečníkmi a kombinuje luxusné zariadenie s prírodnými materiálmi. Samozrejmosťou je minibar, satelitná televízia, DVD prehrávač, audiosystém značky BOSE a Wi-Fi internet. V spoločných priestoroch hotela sa nachádza relaxačná miestnosť so sklenými podlahami, fínska a parná sauna, klimatizovaná fitness miestnosť, kino, reštaurácia a bazén s vodným barom. 

najoblubenejsi hotel Maldivy

V okolí hotela je koralový útes a bohatý podmorský život. Pri šnorchlovaní sa dajú vidieť pestrofarebné ryby, korytnačky, raje ba dokonca žraloky. Mnohí návštevníci nazývajú toto miesto rajom na zemi a zdá sa, že hodnoteniam návštevníkov sa dá veriť. Nielen lokalita a vybavenie, ale najmä profesionálne služby a chutné jedlo dodávajú tomuto hotelu na kvalite. Ceny za jednu noc začínajú na úrovni okolo 1000 € za jednu noc, čo je na slovenské pomery naozaj vysoká položka. Ak však chcete zažiť niečo výnimočné, návšteva tohto hotela vás nesklame.

Viac informácií o Maldivách…

Ak by ste mali záujem, môžete si cez nasledovný link rezervovať hotel

1 komentár

Pridaj komentár