Neďaleko slovenských hraníc s Poľskom práve dnes otvorili najväčší snehový labyrint na svete. Nachádza sa pri skokanskom areáli Wielką Krokiew v Zimowom Parku Rozrywki v meste Zakopane. Labyrint postavili z vyše 60 tisíc snehových kociek a návštevníci si môžu poblúdiť medzi stenami bludiska, ktorého chodby majú celkovú dĺžku vyše kilometra. V bludisku sú zo snehu postavené aj mostíky a tunely.

Labyrint Polsko

Podobný labyrint tu postavili aj minulý rok, kedy mal rozlohu 2500 m2. Tento rok je labyrint ešte väčší a pravdepodobne ho zapíšu aj to Guinessovej knihy rekordov. V stenách bludiska sú pomôcky ako sa z neho dostať von, nemusíte sa preto báť, že by ste v ňom zostali blúdiť naveky. Návšteva tohto bludiska je zaujímavá pre celú rodinu a cesta z Trstenej tam trvá necelú hodinu. Z Popradu je to autom približne 1,5 hodiny.

Vstupné sem je 14 PLN (3,20€) pre dospelých a 8 PLN (1,80€) pre deti a pri labyrinte je aj ľadový zámok a sánková dráha. V týchto dňoch sa tu koná svetový pohár v skokoch na lyžiach, avšak lístky na podujatie sú už vypredané. O zábavu v tomto areály je teda postarané na celý deň. 

Tu je video z tejto zaujímavej snehovej atrakcie.

3 KOMENTÁRE

  1. I am currently writing a paper and a bug appeared in the paper. I found what I wanted from your article. Thank you very much. Your article gave me a lot of inspiration. But hope you can explain your point in more detail because I have some questions, thank you. 20bet

  2. I am sorting out relevant information about gate io recently, and I saw your article, and your creative ideas are of great help to me. However, I have doubts about some creative issues, can you answer them for me? I will continue to pay attention to your reply. Thanks.

Pridaj komentár