Ak máte dostatok peňazí a chuť na niečo výnimočné, odporúčame zájsť na malebné Maldivy do reštaurácie Ithaa. Reštaurácia sa nachádza 5 metrov pod hladinou mora pri ostrove Conrad Maldives Rangali a jej názov reštaurácie znamená v maldivskom jazyku divehi ‘perleť‘. Reštaurácia nie je veľká, má rozmery 5×9 metrov a zmestí sa do nej 14 hostí.

Ponúka nenapodobiteľný panoramatický výhľad na morské dno a okolo plávajú pestrofarebné ryby (možno aj tie, ktoré sú práve na taniery). Reštaurácia bola otvorená v roku 2005. Reštaurácia je podľa očakávaní magnet na turistov a konajú sa tu aj rôzne súkromné párty a svadby. Rezervácia na obed či večeru v tejto reštaurácii je potrebná aspoň 7 až 10 dní. Cena za obed je od 240 až 350 amerických dolárov (USD) a za deti do 12 rokov sa platí polovica. Reštaurácia Ithaa je vyrobená zväčša z plexiskla a váži 175 ton. Na dno jej pomohlo ďalších 85 ton piesku a stojí na oceľových stĺpoch zarazených do dna. Cez obed v reštaurácii Ithaa je dobré nosiť slnečné okuliare a aj keď je tu klimatizácia, býva tu dosť teplo.

3 KOMENTÁRE

  1. I am currently writing a paper and a bug appeared in the paper. I found what I wanted from your article. Thank you very much. Your article gave me a lot of inspiration. But hope you can explain your point in more detail because I have some questions, thank you. 20bet

  2. I may need your help. I’ve been doing research on gate io recently, and I’ve tried a lot of different things. Later, I read your article, and I think your way of writing has given me some innovative ideas, thank you very much.

Pridaj komentár